Uus aeg nõuab uusi kombeid! Võitke jaanipäevaks Suvereporteri konkursilt 2020. aasta Macbook Air! Macbook Air'i viimase mudeli võitmiseks laadige üles oma parimad videod või fotod, kus arvuti teeb vaatamata koroonakeeldudele teie elu lahedaks. Võitja loositakse välja 20 parima punktiskoori ning jagamistega piltide ja videote autorite hulgast, kes on ka Reporteri instagram'i jälgijad (@kanal2reporter). Punktiskoori aluseks on teiste külastajate hinded ning jagamiste hulk sotsiaalmeedias. Macbook Air'i viimase mudeli kingib võitjale iDeal!
 

Kuidas edasi?
1. Laadige parimad videod või fotod, kus arvuti teeb vaatamata koroonakeeldudele teie elu lahedaks. Pealkirja lõppu lisage oma instagram'i kasutajanimi.
2. Hakake Reporteri instagrammi jälgijaks.

Kampaania kestab 1. - 20. juuni. Pilte ja videosid saab üles laadida kuni 20. juuni südaööni. Hääletamine lõppeb 21. juunil kell 15:00. Võitja kuulutatakse välja 21. juuni Suvereporteris.

Lõppenud konkursid:


VÕIDA TÕUKS JA PEOKÕLAR!

Auhind: elektriline tõukeratas Segway Ninebot KickScooter ja JBL Partybox 310 kõlar Euronicsilt!


Võida jaaniks 2000 euro eest kütust

Auhind: 2000 euro väärtuses kütust, kohvi, sööki ja tanklateenuseid Olerexilt.

Võidu kättesaamiseks peate olema liitunud Olerex.ee lojaalsusprogrammiga ja võidufond kantakse ’’virtuaalse kinkekaardina’’ võitja püsikliendikontole.


Võida kooli alguseks vägev arvuti!

Auhind: Macbook Air 256GB! 13" ekraaniga arvuti kaalub 1,3 kg, teda saab kõikjale kaasa võtta. Aku kestvus kuni 18 tundi. Tal on Touch ID sõrmejäljelugeja ja ka Apple´i kasutajate lemmik Magic Keyboard klaviatuur. 


Võida jaaniks 2000 euro eest kütust

Auhind: 2000 euro väärtuses kütust, kohvi, sööki ja tanklateenuseid Olerexilt.

Võidu kättesaamiseks peate olema liitunud Olerex.ee lojaalsusprogrammiga ja võidufond kantakse ’’virtuaalse kinkekaardina’’ võitja püsikliendikontole.


Võida jaaniks vägev arvuti!

Võitja: Katrin Unt Tartumaalt

Auhind: Macbook Air 256GB! 13" ekraaniga arvuti kaalub 1,3 kg, teda saab kõikjale kaasa võtta. Aku kestvus kuni 18 tundi. Tal on Touch ID sõrmejäljelugeja ja ka Apple´i kasutajate lemmik Magic Keyboard klaviatuur. Värvivalikus kosmosehall, kuldne ja hõbe.


Võida jaaniks vägev arvuti!

Võitja: Karli Raamat Saaremaalt!

Auhind: 2020. aasta 13" Macbook Air 256GB kaalub vaid 1,3 kg ning teda saab kõikjale kaasa võtta. Aku kestvus kuni 11 tundi. Tal on Touch ID sõrmejäljelugeja ja ka Apple i kasutajate lemmik Magic Keyboard klaviatuur. Värvivalikus kosmosehall, kuldne ja hõbe.


Meie kangelased

Loosi läheb kolm suurepärast auhinnapaketti (iga võitja saab auhinnapaketi nii Apollo Kinolt, Vapianolt, KFClt kui ka O`Learyselt):

•            Apollo Kino staaripakett

Apollo Kino paneb välja ahvatleva staaripaketi kogu perele. Kõik pereliikmed saavad ühe staaritooli kinopileti ning neil on võimalik valida meelepärane seanss ja nautida lauateenindust, mille juurde kuulub igale pereliikmele tasuta keskmine popcorn või nachod, üks keskmine masinajook ning Ice Cafe jäätis.

Staaripaketi lunastamiseks tuleb kirjutada turundus@apollokino.ee ja valida välja meelepärane seanss. Kõik staaripaketi võitnud pereliikmed peavad külastama ühte sama seanssi korraga.

Auhinda saab lunastada 9 kuu jooksul peale kinode avamist Apollo Kino Mustamäel, Apollo Kino Ülemistes, Apollo Kino Saaremaal, Apollo Kino Eedenis või Apollo Kino Lõunakeskuses.

•            Vapiano kokkamiskursus tervele perele. Juhendaja käe all saab valmistada hõrgud road, mida hiljem ühiselt nautida.

Auhinna realiseerimiseks peaks arvestama orienteeruvalt 2 tundi, millest 1 tund on koos kokkamine Vapiano chefiga.

Iga pereliige saab valida ühe pearoa ja magustoidu koos sinna kuuluva 1 alkoholivaba joogiga. Auhinda saab realiseerida kas Tallinna või Tartu Vapianos. Auhinna väärtus 75 EUR.

•            KFC perepakett „Söö end kasvõi lõhki!“ Auhinna väärtus 100 EUR. Auhinda saab lunastada kõikides Eesti KFCdes 9 kuu jooksul peale KFCde avamist.

•            Perepäev O'Learyses! Pakett sisaldab 1h bowlingut, VR ja interaktiivseid mänge, shuffleboardi, piljardit, lauatennist kogu perele. Lisaks suupisteid, burgerieineid ja karastusjooke kogu perele. Terve pere saab mängida 150 EUR eest ja süüa juua samuti 150 EUR eest. Perepäeva paketi lunastamiseks tuleb kirjutada turundus@olearys.ee ja valida välja sobiv aeg. Auhinda saab lunastada 9 kuu jooksul peale O'Learyste avamist Kristiine keskuse O'Learyses, Ülemiste keskuse O'Learyses või Eedeni keskuse O'Learyses.


Võida jaaniks elektrimopeed!

Super Soco TS elektrimopeed. Hind 2690.- 

Elektrimopeed on sõiduriist nagu iga teinegi motoroller, aga ta ei tööta bensiinimootoriga. Kiirus nagu rolleritel ja mopeedidel on lubatud 45-48km/h. Juhtimiseks peab olema vähemalt 14- aastane, tuleb omada AM või mõne muu kategooria juhtimisõigust. Mopeedijuhi luba ei nõuta isikutelt, kes on sündinud varem kui 1993. Super Soco TS mudel on meelepärane just noortele, kes ei raatsi taskuraha kulutada bensiinile, vaid laevad akut kodus nagu mobiiltelefoni. Ühe laadimisega saab sõita olenevalt sõidustiilist 50-100km. Ühe laadimistsükli aeg on 6h ja selle orienteeruv maksumus on umbes 40 senti! Eletrimopeediga on oluliselt soodsam sõita, ta on vaikne, ei haise bensiini järgi ja mis peamine, ta  on oluliselt hooldevabam.


Saunarõõm 2018

Konkursi auhinnaks on Lemmik Mees OÜ elektrikerisega torusaun.