EESTI TOP

Kõigi huviliste vahel, kes hääletavad novembrikuu jooksul Eesti top 10 lehel, loositakse 279 eurosed ultramoodsad AirPods Pro´d Eesti suurimalt Apple´i edasimüüjalt IDeal.

Need AirPodsid on täielikult kõrvasisesed ja on ka võimalik sisse-välja lülitada mürasummutust. Lisaks on neid võimalik kasutada mikrina välismaailma paremaks kuulmiseks.

Laadismiskarpi on võimalik laadida juhtmevabalt.

45. NÄDALA VÕITJAD

Sel nädalal loosisime piletid KVARK showle Saku suurhallis. Teadussaate "Rakett 69" vilistlased toovad Saku Suurhalli lavale Euroopa suurima teadusshow. Raju action paugutatakse rahva sekka 15. ja 16. novembril Saku suurhallis KVARK showl. Euroopa suurimal teadusetendusel astuvad üles veel lindilkõndija Jaan Roose, trikijalgpallur Eno Lints, trummar Reigo Ahven ja laulja Liis Lemsalu. KVARK show tõestab et teadus on palju enam kui vaid numbrid ja valemid. Sellist pulli pole Eesti lavadel veel tehtud !

Aga see ei ole veel kõik!

Kõigi huviliste vahel, kes hääletavad novembrikuu jooksul Eesti top 10 lehel, loositakse 279 eurosed ultramoodsad AirPods Pro´d Eesti suurimalt Apple´i edasimüüjalt IDeal. Need AirPodsid on täielikult kõrvasisesed ja on ka võimalik sisse-välja lülitada mürasummutust. Lisaks on neid võimalik kasutada mikrina välismaailma paremaks kuulmiseks. Laadismiskarpi on võimalik laadida juhtmevabalt.

Nii et head sõbrad! Eesti TOP 10 ootab teid!

Piletid KVARK showle Saku suurhallis võitsid:

Erki Evar

Kaidi Heimsal

Mari-Liis Soots

Einar Hillep

Evelin Suursaar

Priit Lang

Magnus Liir

Grete Gross

Kaja Martinson

Jaana Beres

Krista Puur

Evi Roosmaa

 

Hinda selle nädala lugusid